Great Oak Results from the Southern Section Prelims at Mt. Sac on 11/15/08

Boys Results and Stats

Switch to Girls

Boys Individual Results

Runner Gr Squad Time Pace Dist Place Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Last DPR
(Δ,%)
Imprvmnts
Childers, Nick Sr V 10:59 5:08 2.14 24/122 1/7 1/7 13/20
Dickerson, Kyle Sr V 11:02 5:09 2.14 27/122 2/7 2/7 7/17
Fraser, William Sr V 11:03 5:10 2.14 29/122 3/7 3/7 3/17
Fronk, Karson So V 11:06 5:11 2.14 32/122 4/7 4/7 4/17
Mattoon, John So V 11:25 5:20 2.14 55/122 6/7 6/7 4/17
Rigali, Ryan Jr V 11:13 5:14 2.14 40/122 5/7 5/7 3/17
Rogers, Richard Sr V 11:33 5:24 2.14 59/122 7/7 7/7 1/17
Runner Gr Squad Time Pace Dist Place Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Last DPR
(Δ,%)
Imprvmts

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago.
  • LR = Beat time from the most recent running of this course.
  • PR = Set a new PR on this course. A "Course PR".
  • PG = Beat personal goal.
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.
  • DPR = A "Distance Personal Record" - the personal best time considering distance only, not unique course characteristics. Applicable for 2, 2.48(4K), 3, and 3.1(5K) mile courses.
  • DSR = A "Distance Season Record" - same as above, but for the current season only.
  • DTW = "Displace to Win". This athlete, as the 6th or 7th runner on his/her squad, displaced scoring runners from a competitor enabling his/her team to finish ahead of that competitor.
  • TB = "Tiebreaker". As the #6 athlete on his/her squad, this athlete was the tiebreaker enabling his/her team to finish ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Boys Team Results

Team Rank of Finish Time
Gap
Dist Avg Pace 1st Place Pace 5th Place Pace Points Win Team Pace Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Improvements Runners (Points)
V 1st 5 4/17 55:23
0:14
2.14 5:11 5:08 5:14 137 5:01 Nick Childers (21), Kyle Dickerson (24), William Fraser (26), Karson Fronk (29), Ryan Rigali (37)
Team Rank of Finish Time Dist Avg Pace 1st Place Pace 5th Place Pace Points Win Team Pace Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Improvements Runners (Points)

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Individual Race Results - Boys

Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp
1 James Cameron Sr Mission Viejo 10:18 4:49
2 Zack Torres Sr Crescenta Valley 10:23 4:51
3 Travis Edwards Jr Royal 10:25 4:52
4 Western Nelson Sr Burroughs (Burbank) 10:25 4:52
5 Chris Frias Sr Buena 10:32 4:55
6 Omar Gonzalez Sr Centennial (Corona) 10:33 4:56
7 Korey Yoakum Jr Royal 10:35 4:57
8 Paul Jesson Jr Royal 10:37 4:58
9 John Guzman Sr Upland 10:40 4:59
10 Daniel Hawkins So Los Osos 10:43 5:00
11 Jorge Ayala Fr Capistrano Valley 10:45 5:01
12 Jeremy Brummitt Jr Yucaipa 10:46 5:02
13 Josh Massey Jr Santiago (Corona) 10:48 5:03
14 Sean Davidson Jr Royal 10:49 5:03
15 Anthony Monroy Fr Burroughs (Burbank) 10:51 5:04
16 Michael Sindicich Jr Upland 10:52 5:05
17 Tyler Brady Sr Upland 10:53 5:05
18 Christian Penn So Poly (Long Beach) 10:54 5:06
19 Jason Prieto So Upland 10:55 5:06
20 Jeff Blakely Sr Yucaipa 10:56 5:07
21 Carl Price Jr Poly (Long Beach) 10:56 5:07
22 Antonio Gonzalez Sr Upland 10:57 5:07
23 Ryan Benedict Jr Santiago (Corona) 10:58 5:07
24 Nick Childers Sr Great Oak 10:59 5:08 1/7 1/7 13/20
25 Cameron Moore Jr Upland 11:00 5:08
26 Austin Israelsky Sr Fountain Valley 11:00 5:08
27 Kyle Dickerson Sr Great Oak 11:02 5:09 2/7 2/7 7/17
28 Neil Jones Sr Crescenta Valley 11:03 5:10
29 William Fraser Sr Great Oak 11:03 5:10 3/7 3/7 3/17
30 Sean Franklin Sr Poly (Long Beach) 11:05 5:11
31 Daniel Stuver Sr Poly (Long Beach) 11:05 5:11
32 Karson Fronk So Great Oak 11:06 5:11 4/7 4/7 4/17
33 Zachary Risinger Sr Quartz Hill 11:07 5:12
34 Connor Naasz So Capistrano Valley 11:08 5:12
35 Raymond Longerich Sr Quartz Hill 11:09 5:13
36 Chad Andrews Jr Yucaipa 11:11 5:14
37 Sean Price Jr Poly (Long Beach) 11:11 5:14
38 Kaz Nishikawa Jr Fountain Valley 11:12 5:14
39 Adrian Ramos Jr Palmdale 11:12 5:14
40 Ryan Rigali Jr Great Oak 11:13 5:14 5/7 5/7 3/17
41 Travis Taylor Jr Yucaipa 11:14 5:15
42 Luis Morales So Fountain Valley 11:15 5:15
43 Robert Davis Sr Royal 11:16 5:16
44 Andres Carrasco Jr Burroughs (Burbank) 11:16 5:16
45 Trevor Schultz Jr Quartz Hill 11:17 5:16
46 Devin Hanrahan So Capistrano Valley 11:17 5:16
47 Ryan Renfrew Sr Poly (Long Beach) 11:17 5:16
48 Hector Gomez Sr Arroyo Valley 11:18 5:17
49 Chris Beck Sr Capistrano Valley 11:18 5:17
50 Anders Howmann Sr Capistrano Valley 11:19 5:17
51 Joel Miller So Yucaipa 11:19 5:17
52 Santos Ahumada Jr Buena 11:20 5:18
53 Sean Upson So Royal 11:23 5:19
54 Patrick Strube Sr Burroughs (Burbank) 11:23 5:19
55 John Mattoon So Great Oak 11:25 5:20 6/7 6/7 4/17
56 Jacob Hurley So Capistrano Valley 11:25 5:20
57 Kegan Marsh Fr Quartz Hill 11:26 5:21
58 Jesse Vargas Fr Quartz Hill 11:30 5:22
59 Richard Rogers Sr Great Oak 11:33 5:24 7/7 7/7 1/17
60 Tyler Dutchover So Yucaipa 11:34 5:24
61 Joel Gilbert Jr Fountain Valley 11:35 5:25
62 Josh Carlos Fr Crescenta Valley 11:35 5:25
63 Ron Ng Sr Capistrano Valley 11:36 5:25
64 Michael Duncan Fr Crescenta Valley 11:36 5:25
65 Cole Greer Sr Fountain Valley 11:38 5:26
66 Victor Hernandez Sr Palmdale 11:38 5:26
67 Dustin Blankenship Sr Burroughs (Burbank) 11:38 5:26
68 Jesse Bristol Sr Yucaipa 11:39 5:27
69 Brandon Walter Jr Quartz Hill 11:40 5:27
70 Nathan Hentz Sr Burroughs (Burbank) 11:41 5:28
71 Jimmy Jones Sr Crescenta Valley 11:41 5:28
72 Cameron Frederickson Jr Quartz Hill 11:42 5:28
73 James Kim Sr Crescenta Valley 11:43 5:29
74 Nicholas Johnson Sr Upland 11:43 5:29
75 Charlie Camacho Fr Burroughs (Burbank) 11:44 5:29
76 Eric Lenorgant Sr Palmdale 11:46 5:30
77 Ricardo Loza Sr Arroyo Valley 11:47 5:30
78 Scott Weir Jr Royal 11:48 5:31
79 Christian Olive Jr Fountain Valley 11:48 5:31
80 Elias Martinez Jr Bloomington 11:49 5:31
81 Koushi Taniguchi Jr Fountain Valley 11:49 5:31
82 Justin Booth-ortega Sr Buena 11:52 5:33
83 Jayden Earlywine Jr Santiago (Corona) 11:53 5:33
84 Justin Zuback Jr Santiago (Corona) 11:54 5:34
85 Daniel Ramos Jr Palmdale 11:58 5:36
86 Cory Williams So Crescenta Valley 12:00 5:36
87 Alec Sears So Buena 12:02 5:37
88 Eder Pina So Schurr 12:04 5:38
89 Jose Ortiz Jr Santa Ana 12:04 5:38
90 Alex Martinez So Buena 12:05 5:39
91 Jose Franco Jr Bloomington 12:07 5:40
92 Pedro Orozco So Bloomington 12:09 5:41
93 Perez Jorge Jr Santa Ana 12:10 5:41
94 Jose Jacobo Sr Schurr 12:11 5:42
95 Josh Ehinger Jr Santiago (Corona) 12:18 5:45
96 John Almazan Jr Bloomington 12:18 5:45
97 Christian Lara Jr Santa Ana 12:20 5:46
98 Tim Abarca Jr Arroyo Valley 12:21 5:46
99 Emmanuel Luna Jr Arroyo Valley 12:22 5:47
100 Javier Perez Sr Santa Ana 12:22 5:47
101 Freddy Palomares Jr Santiago (Corona) 12:23 5:47
102 Jose Agredano Sr Schurr 12:25 5:48
103 Bryan Lairmore Jr Buena 12:29 5:50
104 Dimas Solares Jr Palmdale 12:30 5:50
105 Ludim Castillo Jr Arroyo Valley 12:31 5:51
106 Freddy Reyes Jr Santa Ana 12:36 5:53
107 Raymond Ortiz Sr Arroyo Valley 12:40 5:55
108 Juan Meza So Santa Ana 12:42 5:56
109 Ben Tardif Sr Buena 12:44 5:57
110 Martin Mendoza Sr Schurr 12:47 5:58
111 Eduardo Sida Jr Bloomington 12:48 5:59
112 Eleazar Martinez Sr Bloomington 12:49 5:59
113 Rian Buckley Jr Santiago (Corona) 12:50 6:00
114 Kevin Aguirre Jr Santa Ana 12:57 6:03
115 Michael Wu Jr Schurr 12:58 6:04
116 Yoshio Yanez Sr Arroyo Valley 13:08 6:08
117 Parker Schultz Sr Palmdale 13:10 6:09
118 Andrew Neff Sr Poly (Long Beach) 13:11 6:10
119 Kevin Lozano Fr Palmdale 13:13 6:11
120 Alan Leon So Bloomington 13:13 6:11
121 Jacob Baez Jr Schurr 13:40 6:23
122 Todd Kawaguchi Sr Schurr 13:42 6:24
Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Team Race Results - Boys

Group of 5: V 1st 5

Pl School
Total
Time
Pts Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp
1 Royal
2-1-1-1-1
Gap: 0:51
53:42
10:44
5:01
64 Travis Edwards
Jr
10:25
4:52
2
Korey Yoakum
Jr
10:35
4:57
5
Paul Jesson
Jr
10:37
4:58
6
Sean Davidson
Jr
10:49
5:03
11
Robert Davis
Sr
11:16
5:16
40
Sean Upson
So
11:23
5:19
50
Scott Weir
Jr
11:48
5:31
75
2 Upland
5-3-2-2-2
Gap: 0:17
54:17
10:51
5:04
69 John Guzman
Sr
10:40
4:59
7
Michael Sindicich
Jr
10:52
5:05
13
Tyler Brady
Sr
10:53
5:05
14
Jason Prieto
So
10:55
5:06
16
Antonio Gonzalez
Sr
10:57
5:07
19
Cameron Moore
Jr
11:00
5:08
22
Nicholas Johnson
Sr
11:43
5:29
71
3 Poly (Long Beach)
9-7-5-3-3
Gap: 0:17
55:11
11:02
5:09
122 Christian Penn
So
10:54
5:06
15
Carl Price
Jr
10:56
5:07
18
Sean Franklin
Sr
11:05
5:11
27
Daniel Stuver
Sr
11:05
5:11
28
Sean Price
Jr
11:11
5:14
34
Ryan Renfrew
Sr
11:17
5:16
44
Andrew Neff
Sr
13:11
6:10
115
4 Great Oak
10-9-6-5-4
Gap: 0:14
55:23
11:05
5:11
137 Nick Childers
Sr
10:59
5:08
21
Kyle Dickerson
Sr
11:02
5:09
24
William Fraser
Sr
11:03
5:10
26
Karson Fronk
So
11:06
5:11
29
Ryan Rigali
Jr
11:13
5:14
37
John Mattoon
So
11:25
5:20
52
Richard Rogers
Sr
11:33
5:24
56
5 Yucaipa
7-4-4-4-5
Gap: 0:33
55:26
11:05
5:11
145 Jeremy Brummitt
Jr
10:46
5:02
9
Jeff Blakely
Sr
10:56
5:07
17
Chad Andrews
Jr
11:11
5:14
33
Travis Taylor
Jr
11:14
5:15
38
Joel Miller
So
11:19
5:17
48
Tyler Dutchover
So
11:34
5:24
57
Jesse Bristol
Sr
11:39
5:27
65
6 Burroughs (Burbank)
3-2-3-6-6
Gap: 1:13
55:33
11:07
5:11
171 Western Nelson
Sr
10:25
4:52
3
Anthony Monroy
Fr
10:51
5:04
12
Andres Carrasco
Jr
11:16
5:16
41
Patrick Strube
Sr
11:23
5:19
51
Dustin Blankenship
Sr
11:38
5:26
64
Nathan Hentz
Sr
11:41
5:28
67
Charlie Camacho
Fr
11:44
5:29
72
7 Capistrano Valley
6-8-7-7-7
Gap: 0:34
55:47
11:09
5:13
175 Jorge Ayala
Fr
10:45
5:01
8
Connor Naasz
So
11:08
5:12
31
Devin Hanrahan
So
11:17
5:16
43
Chris Beck
Sr
11:18
5:17
46
Anders Howmann
Sr
11:19
5:17
47
Jacob Hurley
So
11:25
5:20
53
Ron Ng
Sr
11:36
5:25
60
8 Quartz Hill
12-12-10-10-8
Gap: 0:23
56:29
11:18
5:17
213 Zachary Risinger
Sr
11:07
5:12
30
Raymond Longerich
Sr
11:09
5:13
32
Trevor Schultz
Jr
11:17
5:16
42
Kegan Marsh
Fr
11:26
5:21
54
Jesse Vargas
Fr
11:30
5:22
55
Brandon Walter
Jr
11:40
5:27
66
Cameron Frederickson
Jr
11:42
5:28
69
9 Crescenta Valley
1-4-8-8-9
Gap: 1:18
56:18
11:16
5:16
214 Zack Torres
Sr
10:23
4:51
1
Neil Jones
Sr
11:03
5:10
25
Josh Carlos
Fr
11:35
5:25
59
Michael Duncan
Fr
11:36
5:25
61
Jimmy Jones
Sr
11:41
5:28
68
James Kim
Sr
11:43
5:29
70
Cory Williams
So
12:00
5:36
83
10 Fountain Valley
11-11-9-9-10
Gap: 0:38
56:40
11:20
5:18
217 Austin Israelsky
Sr
11:00
5:08
23
Kaz Nishikawa
Jr
11:12
5:14
35
Luis Morales
So
11:15
5:15
39
Joel Gilbert
Jr
11:35
5:25
58
Cole Greer
Sr
11:38
5:26
62
Christian Olive
Jr
11:48
5:31
76
Koushi Taniguchi
Jr
11:49
5:31
78
11 Santiago (Corona)
8-6-11-11-11
Gap: 1:30
57:51
11:34
5:24
283 Josh Massey
Jr
10:48
5:03
10
Ryan Benedict
Jr
10:58
5:07
20
Jayden Earlywine
Jr
11:53
5:33
80
Justin Zuback
Jr
11:54
5:34
81
Josh Ehinger
Jr
12:18
5:45
92
Freddy Palomares
Jr
12:23
5:47
98
Rian Buckley
Jr
12:50
6:00
110
12 Buena
4-10-12-12-12
Gap: 1:33
57:51
11:34
5:24
303 Chris Frias
Sr
10:32
4:55
4
Santos Ahumada
Jr
11:20
5:18
49
Justin Booth-ortega
Sr
11:52
5:33
79
Alec Sears
So
12:02
5:37
84
Alex Martinez
So
12:05
5:39
87
Bryan Lairmore
Jr
12:29
5:50
100
Ben Tardif
Sr
12:44
5:57
106
13 Palmdale
13-13-13-13-13
Gap: 1:18
59:04
11:49
5:31
355 Adrian Ramos
Jr
11:12
5:14
36
Victor Hernandez
Sr
11:38
5:26
63
Eric Lenorgant
Sr
11:46
5:30
73
Daniel Ramos
Jr
11:58
5:36
82
Dimas Solares
Jr
12:30
5:50
101
Parker Schultz
Sr
13:10
6:09
114
Kevin Lozano
Fr
13:13
6:11
116
14 Arroyo Valley
14-14-14-14-14
Gap: 1:13
60:19
12:04
5:38
412 Hector Gomez
Sr
11:18
5:17
45
Ricardo Loza
Sr
11:47
5:30
74
Tim Abarca
Jr
12:21
5:46
95
Emmanuel Luna
Jr
12:22
5:47
96
Ludim Castillo
Jr
12:31
5:51
102
Raymond Ortiz
Sr
12:40
5:55
104
Yoshio Yanez
Sr
13:08
6:08
113
15 Bloomington
15-15-15-15-15
Gap: 0:59
61:11
12:14
5:43
455 Elias Martinez
Jr
11:49
5:31
77
Jose Franco
Jr
12:07
5:40
88
Pedro Orozco
So
12:09
5:41
89
John Almazan
Jr
12:18
5:45
93
Eduardo Sida
Jr
12:48
5:59
108
Eleazar Martinez
Sr
12:49
5:59
109
Alan Leon
So
13:13
6:11
117
16 Santa Ana
17-16-16-16-16
Gap: 0:32
61:32
12:18
5:45
470 Jose Ortiz
Jr
12:04
5:38
86
Perez Jorge
Jr
12:10
5:41
90
Christian Lara
Jr
12:20
5:46
94
Javier Perez
Sr
12:22
5:47
97
Freddy Reyes
Jr
12:36
5:53
103
Juan Meza
So
12:42
5:56
105
Kevin Aguirre
Jr
12:57
6:03
111
17 Schurr
16-16-17-17-17
Gap: 0:54
62:25
12:29
5:50
494 Eder Pina
So
12:04
5:38
85
Jose Jacobo
Sr
12:11
5:42
91
Jose Agredano
Sr
12:25
5:48
99
Martin Mendoza
Sr
12:47
5:58
107
Michael Wu
Jr
12:58
6:04
112
Jacob Baez
Jr
13:40
6:23
118
Todd Kawaguchi
Sr
13:42
6:24
119
Pl School Total
Time
Points Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • If shaded in this color, this athlete broke the tie with a competitor resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners AND broke a tie resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

All Boys Races

16 races + combined.

Race Win Runr Win Team
All All at 2.93 mi
All at 2.14 mi
All at 2.93 mi
All at 2.14 mi
V D1H1 Elliot Myers, So, 10:24, Esperanza Dana Hills, 53:53, 55
V D1H2 Jose Lezama, Sr, 10:36, Leuzinger Trabuco Hills, 54:26, 39
V D1H3 Joey Ruelas, Sr, 10:20, Rancho Cucamonga Rancho Cucamonga, 53:45, 58
V D1H4 James Cameron, Sr, 10:18, Mission Viejo Royal, 53:42, 64
V D2H1 Emmauel Ngula, Sr, 15:12, Vista del Lago Thousand Oaks, 79:27, 31
V D2H2 J.p. Slater, Sr, 15:34, Loyola Loyola, 79:14, 37
V D2H3 Heyden Wooff, So, 15:19, Adolfo Camarillo North Torrance, 80:35, 66
V D2H4 Cody Schmidt, Sr, 15:29, Redondo Union South Torrance, 81:07, 52
V D3H1 Isaac Chavez, Sr, 15:24, Barstow Barstow, 80:56, 53
V D3H2 James Goldstein, Jr, 15:43, Oak Park St. John Bosco, 82:45, 62
V D3H3 Sam Pons, So, 15:41, South Pasadena Foothill, 82:51, 40
V D4H1 Austin Williams, Jr, 15:44, La Salle Big Bear, 84:39, 73
V D4H2 Zach Oliver, Sr, 15:39, Ontario Christian Laguna Beach, 87:25, 100
V D5 H2 Scott Rodilitz, Sr, 11:18, Chadwick Flintridge Prep, 58:46, 45
V D5H1 Jake Jeanson, Sr, 10:52, Woodcrest Christian Thacher, 59:13, 41
V D5H3 Kevin Lunn, Sr, 11:23, Laguna Blanca Webb, 60:07, 64

All Girls Races

15 races + combined.

Race Win Runr Win Team
All All at 2.93 mi
All at 2.14 mi
All at 2.93 mi
All at 2.14 mi
V D1H1 Heather Balbier, Sr, 12:09, Dana Hills Dana Hills, 63:36, 38
V D1H2 Ericka Reddish, Fr, 12:27, Vista Murrieta Crescenta Valley, 64:35, 54
V D1H3 Alex Dunne, Sr, 11:51, San Clemente Trabuco Hills, 64:29, 56
V D1H4 Christine Adams, Jr, 12:31, Esperanza Esperanza, 65:03, 55
V D2H1 Kaylin Mahoney, So, 17:39, Saugus Saugus, 92:18, 27
V D2H2 Karlee Owens, Sr, 18:01, Arroyo Grande Mira Costa, 95:23, 36
V D2H3 Chloe Curtis, Jr, 18:13, Redondo Union Canyon (Anaheim), 97:48, 52
V D3H1 Rebecca Mehra, Fr, 17:57, Palos Verdes Orange Lutheran, 94:29, 32
V D3H2 Hannah Valenzuela, So, 17:51, Apple Valley Corona del Mar, 94:15, 35
V D3H3 Melissa Skiba, Jr, 17:43, Oak Park Oak Park, 96:55, 49
V D4H1 Sarah Pearson, Jr, 18:33, La Reina La Reina, 100:20, 48
V D4H2 Sabrina Lopez, Sr, 18:41, Sacred Heart of Jesus Mayfield Senior, 103:46, 59
V D4H3 Catherine Hasbroouck, Jr, 19:14, Nordhoff Oaks Christian, 103:59, 43
V D5H1 Breean Collier, Jr, 13:00, Woodcrest Christian Woodcrest Christian, 68:54, 27
V D5H2 Kelly Owen, Sr, 13:00, Chadwick Chadwick, 69:16, 40